Galatasaray'ın morali bozuk

Galatasaray'ın morali bozuk.13734
  • Giriş : 15.08.2008 / 10:32:00

Oynanan futbol alarm verdi. Yöneticisi de futbolcusu da hazır olmadıklarını itiraf ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı kırmızılı camiada elenme korkusu yaşanıyor. Ali Sami Yen'deki maç kimsei tatmin etmedi. Adnan Polat ve Arda'dan itiraf gibi açıklamalar geldi.

G.Saray'da Steaua Bükreş maçında sergilenen Futbol tehlike sinyalleri verirken, Arda'dan ilginç bir uyarı geldi: "Herkesin biraz daha sorumluluk alması gerekli"

Arda Turan maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Karşılaşma berabere bittiğine göre, orada kazanırsak turu geçeceğiz demektir. Yapılmayacak bir şey değil. Bunun için oynayacağız ama herkesin biraz daha sorumluluk alması gerekiyor. Aykut ağabeye de yüklenmeyi gerektiren herhangi bir şey yok. Sonuçta Futbol hatalar oyunu. Biz her zaman Aykut Ağabeyin yanındayız. Ben mucizelerin olduğu maçlarda da bulundum. Mucizeye bile gerek yok. Sadece bir galibiyete ihtiyacımız var" dedi.

Galatasaray'ın kalesinde gördüğü ilk golde yaptığı hatayla gündeme gelen Aykut ise, "Maalesef çok erken 2-0 geriye düştük. Beraberliği yakaladıktan sonra gayet iyi, hatta üst düzeyde oynamaya başladık. 3. Gole yakın olan taraf da bizdik. Rövanş maçı için hazır olduğumuzu yavaş yavaş göstermeye başladık." dedi. Aykut ilk goldeki hatası için ise, "Bu kalecilik kalitesinden kaynaklanan bir hata değildi. Hepimiz insanız. Maçtan sonra arkadaşlarımı yanıma geldi ve desteklerini iletti. Taraftar da bana sahip çıktı. Benim için önemli olan da bu" dedi.

Galatasaray Kulübü başkanı Adnan Polat neticeden memnun olmadığını belirtirken, turu kaybetmediklerini, sadece önemli bir avantajı kaybettiklerini söyledi. Polat açıklamasında, "Mücadelemiz devam ediyor bu turu geçeceğimize inanıyorum" dedi.

Galatasaray'ın hazır olup olmadığı yönündeki soruları yanıtlayan Adnan Polat, "Bence ilk defa ciddi bir maç yaptık. Bunun eksikliğini hissettik. Başlarda takımda konsantrasyon eksikliği de vardı ama bunu telafi edeceğimizi düşünüyorum" dedi.

Galatasaray'ın forvet transferini mutlaka gerçekleştirceğini belirten Polat, karşılaşmanın hakemi için ise "Oldukça kötüydü" yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*