Galatasaray'ın rakibi iddialı

  • Giriş : 11.08.2007 / 14:35:00

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray ile yapacakları maçta 90 dakika boyunca sabırla puan için mücadele edeceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Samet Aybaba, lige Galatasaray maçı ile başlayacaklarını hatırlatarak, "Rakibimizin gücünü biliyoruz. Biz de yeni bir takım oluşturduk. Alınması gereken isabetli, kaliteli futbolcularla kadromuzu yeniledik. Bütün çalışmalarımızı tamamladık. Artık maçı bekliyoruz. Hata yapmadan, 90 dakika boyunca sabırla puan için mücadele edeceğiz" dedi.

Seyircisiz oynamanın zor olduğunu ifade eden Aybaba, “Sahadaki futbolcu taraftar görmek ister. Taraftarın desteğini arkasına almak ister. Tribünde taraftarı olmayan maçların zevksiz geçtiğini düşünüyorum. Seyircisiz oynanan maçlar her iki takım için de dezavantaj oluşturur. Çünkü Futbol bir şov oyunudur ve futbolcular taraftar karşısında daha iyisini yapmaya çalışır” diye konuştu.

Öte yandan, Çaykur Rizespor'da Enis'in cezalı olduğu için Galatasaray karşısında forma giyemeyeceği bildirildi.

Çaykur Rizespor'un Galatasaray karşısına David Gonzalez, Serhat, İgor Gal, Gökhan, Ergün, Emrah, Emre, Cumhur, Rodriguez, Ribeiro ve Anderson 11'i ile çıkması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious