Galatasaray'ın yabancıları idmanda tartıştı

  • Giriş : 01.07.2007 / 22:48:00
  • Güncelleme : 01.07.2007 / 22:59:23

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını, bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat 20 dakika süren akşam antrenmanında sarı-kırmızılı futbolcular, iki grup halinde çalıştı.

Bir grup koşu yapıp çalışmayı tesislerdeki salonda sürdürürken, diğer grup da yarım alanda çift kale maç yaptı. Daha sonra salondaki grup sahaya çıkarak, 5'e 2 pas çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Çift kale maçta bir pozisyon sonrasında yeni transferler Linderoth ile Bouzid arasında bir tartışma yaşandı. Takım arkadaşları araya girerek, iki futbolcuyu yatıştırmaya çalıştı. Antrenmana, yarın İstanbul'da olacak Song ile sakatlıkları bulunan ve bu nedenle salonda çalışan Aydın, Uğur ve Carrusca katılmadı.

-TARAFTARLARDAN BÜYÜK İLGİ-

Sarı-kırmızılıların bu akşamki antrenmanına, taraftarlar büyük bir ilgi gösterdi. Yaklaşık 700 kişilik bir taraftar topluluğu antrenmanı izlerken, tribün yetersizliği nedeniyle içeri giremeyenler olduğu görüldü. Taraftarlar, başta Ümit Karan ve Lincoln olmak üzere futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu. Sarı-kırmızılı ekip, hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

-PAF TAKIM SEZONU AÇTI-

Sarı-kırmızılıların, Profesyonelliğe Aday Futbolcular (PAF) Ligi'nde mücadele eden takımı, yeni sezon hazırlıklarına bugün başladı. PAF takım Zafer Koç, Erkan Ültanır ve Uğur Kurt'dan oluşan teknik ekip yönetiminde bugün ilk çalışmasını yaptı.
Almanya'nın Düsseldorf, Mannheim ve Münih kentlerinde yapılan futbolcu seçmelerinde beğenilen 1990 doğumlu oyuncular Tuncay Önal, Adem Denizer ve Okan Kanarya da antrenmana katıldı. 3 futbolcuyla ilerleyen günlerde anlaşma yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious