Galatasaray'ın yeni stadının 3 boyutlu resimleri yayınlandı

Galatasaray'ın yeni stadının 3 boyutlu resimleri yayınlandı.113213
  • Giriş : 11.01.2011 / 11:42:00
  • Güncelleme : 11.01.2011 / 11:42:40

Türkiye'nin Google Earth tabanlı 3 boyutlu sektör rehberi 3DLocationEarth.com, 15 Ocak'ta açılışı yapılacak TT Arena'yı sanal olarak gezme fırsatı sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uygulama sayesinde dünyanın her yerindeki Galatasaray taraftarları, www.3dlocationearth.com/turktelekomarena adresine girerek, takımlarının yeni Futbol sahasını 3 boyutlu olarak tüm detaylarıyla görebilecek.

3DLocationEarth.com, Galatasaray'ın 15 Ocak tarihinde açılışı yapılacak olan yeni stadı TT Arena'yı 3 boyutlu olarak sergiliyor. www.3dlocationearth.com/turktelekomarena adresine girenler, Galatasaray'ın yeni Futbol sahasını, harita üzerindeki gerçek yerinde tüm iç ve dış detaylarıyla sanal olarak gezebiliyor. Uygulama ile sadece İstanbul ya da Türkiye değil, dünyanın her yerindeki Galatasaray taraftarı, yeni stadlarının gerçeğiyle birebir görüntüsünü 3 boyutlu olarak görme şansı buluyor.

Verilen hizmette Galatasaray'ın yeni stadının yanı sıra, Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursaspor ve Trabzonspor'un da aralarında olduğu pek çok Süper Lig takımının stadyumları da 3 boyutlu olarak sergiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*