Galatasaray'ın yenilgisi kimi ağlattı?

Galatasaray'ın yenilgisi kimi ağlattı?.9645
  • Giriş : 28.08.2008 / 00:23:00

Galatasaray Eski Yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Galatasaray'ın dün akşam Steaua Bükreş'e 1-0 yenilerek elendiği maçın ardından televizyonda gözyaşı döktü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanaltürk'te Doğa Rutkay'ın sunduğu 'Her Şeyi Söylemek Mümkün' isimli programın canlı yayınına konuk olan Abdürrahim Albayrak, spor medyasını konuşmaya geldiğinde, Galatasaray'ın Steaua Bükreş'e 1-0 yenilerek elendiğini öğrenmesi üzerine büyük üzüntü yaşadı.

Galatasaray'ın yenildiği yönünde gelen haber üzerine yüzü düşen ve gözyaşlarına engel olamayan Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı takımın 10 milyon Euro kaybettiğine değindi ve duygularını şu sözlerle ifade etti:

"Keşke bıraksanız da gitsem. Hakikaten çok üzgünüm. Çok yazık oldu Galatasaray'a. Bu takıma, bu kadroya Şampiyonlar Ligi'nde olmaması hakikaten çok üzdü beni. Galatasaraysız ben yaşayamam. Biz buradan bayağı ciddi bir darbe yedik. İnşallah her şeyde bir hayır vardır. Şampiyonlar Ligi'ne kalamadık ama ikinci UEFA Kupası'nı biz kaldıracağız."

Abdürrahim Albayrak, aynı programda Fenerbahçe'nin Partizan'ı 2-1 yenerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmasını da kutlayarak, centilmenlik örneği sergiledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*