Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Lincoln geliyor

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Lincoln geliyor.15326
  • Giriş : 01.07.2008 / 08:04:00

Hiç bir mazeret belirtmeden kampa geç katılacak olan Lincoln'ü rekor para cezası bekliyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saraylılar’ı geçen sezon hayal kırıklığına uğratan Lincoln’ün, bu sezonki hazırlıklara zamanında katılmaması büyük tepkiye neden olmuştu. Brezilyalı yıldızın bugün İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Kırdığı ceviz kırkı geçen Lincoln’ün bugün Florya’da olması bekleniyor. Ancak onun gelmesiyle bu oyuncu konusunda G.Saray’ın yaşadığı sorunların bitmesini ise kimse beklemiyor. Geçen sezon önce Kalli’yle ters düşen ve uzun süre forma giyemeyen Lincoln, birçok karşılaşmaya da sakatlığı yüzünden çıkamamıştı. Bir de kırmızı kart gören Lincoln ilk sezondaki performansıyla G.Saraylılar’ı büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak herkes onun bu sezon patlama yapacağından umutluydu.

EN AZ 300 BİN DOLAR CEZA

Sarı-Kırmızılı camianın bu umudunun kabusa dönüşmesi de gecikmedi. Lincoln, hiçbir mazeret belirtmeden kampa zamanında katılmadı. 6 gündür idmanlara devam eden Sarı-Kırmızılılar’ın bugünkü çalışmasında Brezilyalı oyuncunun da yer alması bekleniyor. G.Saraylı yöneticiler ise Lincoln’e ağır para cezası vermeye hazırlanıyor. Yönetmelik gereği Lincoln gelmediği her gün için 50 bin dolar ceza ödeyecek. 6 günlük ceza 300 bin doları buluyor. Lincoln’e gerekirse ekstra ceza verilmesi de gündemde.

KAPALI KAPILAR ARDINDA iDMAN

Yeni sezon hazırlıklarını bugüne kadar basına ve taraftarlara açık şekilde yapan G.Saray dün kapılarını dış dünyaya kapattı. Teknik direktör Skibbe'nin dünkü idman sırasında oyuncularıyla genel bir toplantı yaptığı da öğrenildi. Alman hocanın çalışmaya katılan futbolculara bugüne kadarki hazırlıklardan edindiği izlenimlerini, eksi ve artılarını anlattığı öğrenildi. Alman hocanın buna karşılık futbolcuların görüşlerini de aldığı kaydedildi.

KONTROLLER BAŞLADI

Rutin sağlık kontrolleri ise dün başladı. Bakırköy Acıbadem Hastanesi'ndeki kontrollere Hasan, Aykut, Volkan, Barış, Ümit, Uğur ve Semih katıldı. Her sezon öncesinde yapılan kontrollerde, oyuncular tepeden tırnağa muayene edilirken çeşitli testler yapıldı.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious