Galatasaray'la Bursa yenişemedi

Galatasaray'la Bursa yenişemedi.24937
  • Giriş : 07.08.2008 / 23:35:00

Bursaspor, Turkcell Süper Lig 2008-2009 sezonunu açılış maçında Galatasaray ile karşılaştı. Karşılıklı ataklarla geçen maçta takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gol yollarında kısır pozisyonlar dışında çok da parlak bir karşılaşma olmadı. Karşılaşma 0-0 sonuçlandı.

Bursa Atatürk Stadı'nda gerçekleşen açılış törenine, yeşil-beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Stadın içi ve çevresi yeşil-beyazlı kulübün yönetim ve taraftarlarınca flama, bayrak ve şeritlerle donatılırken, top cambazının gösterisi büyük ilgi gördü.

Sezon açılışı, Uludağ Mehteran Takımı ve Bursa Kılıç Kalkan Derneği'nin gösterisiyle başladı. Daha sonra Bursaspor teknik heyeti ve futbolcuların isimleri tek tek okunarak taraftarlara tanıtıldı. Özellikle yeni transferler taraftarlardan büyük alkış aldı. Yeşil-beyazlı taraftarlar, daha sonra tüm futbolcuları el ele tribünlere çağırarak alkışladılar.

Açılışta, Kappa'nın Bursaspor için hazırladığı yeni ürünleri de tanıtıldı. Yeni ürünleri tanıtan mankenler timsah yürüyüşü yaptı.

İspanya'da düzenlenen uluslararası turnuvada 3. olan Bursaspor Genç Takımı, kupalarıyla birlikte taraftarları selamladı. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile birlikte fotoğraf çektiren genç futbolcular, taraftarların isteği üzerine timsah yürüyüşü gerçekleştirdi.

Almanya'dan gelen top cambazı Tony de gösteri yaptı. Tony, yaptığı hareketlerle saha içinde ısınan Bursasporlu ve Galatasaraylı futbolcuların da ilgisini çekti. İki takım futbolcuları, ısınmayı bırakıp Tony'i izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*