'Galatasaraylı oyuncular kalpten oynuyor'

  • Giriş : 16.05.2006 / 00:00:00

Galatasaray formasını giyen Türkiye liglerinin ilk yabancı gol kralı Tarık Hodçiz, şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek Galatasaraylı oyuncuların kalpten oynadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bosnalı eski futbolcu Hodziç, Fenerbahçe'nin iyi ve pahalı kadrosuna rağmen eski takımının sahada "daha organize ve uyumlu" olduğunu yorumunda bulundu. "Bizde inanç var" diyerek GS'lı futbolculara övgü yağdıran Hodziç oynadıkları oyunun bencil değil kalbten olduğnu kaydetti.

Hodziç, GS Teknik Direktörü Eric Gerets'in futbolcular arasında iyi bir koordinasyon ve aktif bir oyun taktiği verdiğini kaydetti. Hodziç, Hasan Şaş'ın da bu kadar aktif uzun süredir görmediğini vurguladı. Hodziç, Hakan Şükür'ün de iyi oynadığını ve imajını yenilediğini söyledi.

Saraybosna'da yaşamasına rağmen kalbinin İstanbul'da olduğunu söyleyen Hodziç Türkiye'deki eski arkadaşlarıyla ilişkilerini kesmediğini vurguladı. Yeni sezonda GS takımının yenilenmesi gerektiğini düşünen Hodziç transfer edilecek birkaç yeni kaliteli oyuncuya ihtiyacı olacağı gördüğünü söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious