Galatasaray'da, Trabzon maçı hazırlıkları

  • Giriş : 20.09.2006 / 00:00:00

Galatasaray Trabzonspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde iki antrenmanla sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antrenörler Reinhard Stumpf, Erdal Keser ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde, Metin Oktay Tesisleri merkez sahasında saat 10:30’da başlayan günün ilk antrenmanında önce ısınma koşusu ve esneklik çalışmaları yapıldı. Antrenmanın ana bölümünde, salonda kuvvet ve kondisyona yönelik fitness çalışmaları yapıldı.

Hakan Şükür’e, ayak parmağındaki rahatsızlığı nedeniyle bugün tedavisinin ardından kondisyoner Cevat Güler eşliğinde salonda kondisyon ağırlıklı çalışmalardan oluşan bir program uygulandı. Bel bölgesinde düşmeye bağlı oluşan ödem ve buna bağlı ağrısı halen devam eden Saşa İliç de tedavisinin ardından salonda çalıştı.

Sakatlıkları süren Necati Ateş ve Ergün Penbe de tedavilerinin ardından fizyoterapistler Mustafa Korkmaz, Cumhur Erol ve İlhan Er eşliğinde salonda çalıştılar. Orhan Ak takımla birlikte çalışmaya başlarken, şikayetleri azalan Marcelo Carrusca ve boyun ağrıları süren Hasan Şaş tedavilerinin ardından kondisyoner Cevat Güler eşliğinde sahada özel bir çalışma yaptı. Bu özel çalışmaya Tolga Seyhan da katıldı.

90 dakika süren antrenman soğuma koşusu ve esneklik çalışmalarıyla sona erdi ve oyuncular öğle yemeğinin ardından günün ikinci antrenmanına dek dinlenmek üzere kamp binasına geçtiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious