Galatasarylı taraftarlar polisi bıçakladı

  • Giriş : 03.12.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşması öncesi Mecidiyeköy'de toplanan Galatasaray taraftarlar, sivil bir polisi döverek kalçasından bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karşılaşmaya saatler kala Ali Sami Yen Stadı karşısında yaşanan olayda stad önünde toplanan Galatasaraylı taraftarlar, yolun karşısında bulunan ve üzerinde Fenerbahçe forması bulunan bir taraftara saldırdı. Bu sırada olay yerinde bulunan ve şahsın arkadaşı olduğu belirtilen sivil bir polis memuru Galatasaraylı taraftarları durdurmak için silahını çıkararak havaya üç el ateş etti. Polisin üzerine yürüyen Galatasaraylı taraftar, polisin silahını alarak kalçasından bıçakladı. Bir süre vatandaşların gözleri önünde dayak yiyen sivil polis, olay yerinden kaçmaya çalıştı.

Stad önünde bekleyen çevik kuvvet ekiplerinin geldiğini gören taraftarlar ise olay yerinden kaçtı. Yaralı polis memuru, arkadaşı ile yolda yürürken Galatasaraylı taraftarların saldırısına uğradığını söyledi. Yaralı pois memuru arkadaşları tarafından Şişli Etfal Eğitiml ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis olaya karışan Galatasaraylı taraftarları yakalamak için çevrede çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious