'Gamzeli aşıklar' boşanıyor

  • Giriş : 13.04.2007 / 00:00:00

Tuna Kiremitçi - İclal Aydın çiftinin büyük bir aşkla başlayan evliliği kısa sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Son günlerde boşanacakları yolunda çıkan haberler, dün çift tarafından yapılan basın açıklamasıyla doğrulandı. Tuna Kiremitçi'nin hamileyken boşandığı eski eşi Yasemin Hanım'a döndüğü iddia edildi.
"Git kendini çok sevdirmeden" adlı kitabıyla adından çok söz ettiren yazar Tuna Kiremitçi ile İclal Aydın'ın aşkı 2005 yılında bir davette tanışmalarıyla başladı. Eşlerinden yeni ayrılan ikili, 2006 yılı Kasım ayında yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Yaklaşık 5 ay süren evlilikleri, magazin basınında sık sık gündeme gelen Tuna Kiremitçi ile İclal Aydın hakkında 1 ay önce de "boşanacaklar" haberleri yayılmaya başlamıştı.
O dönemde bir açıklama yapan İclal Aydın, her evlilikte olabilecek sıkıntılar yaşadıklarını, boşanmanın söz konusu olmadığını söylemişti. Ancak, "gamzeli aşıklar" dün yaptıkları basın açıklamasıyla da boşanacaklarını duyurdu. Açıklamada şöyle denildi: "Beraberliğimizi ortak aldığımız bir kararla sonlandırmış bulunuyoruz. Birbirimize verdiğimiz değer ve dostluğumuz her zaman devam edecektir." Çifte yakın çevreler, Tuna Kiremitçi'nin hamileyken ayrıldığı eşi Yasemin ve bir yaşındaki oğlu Can ile çok sık görüşmeye başlamasının, çiftin evliliğini bitme noktasına getirdiğini belirtiyor. İclal Aydın ile yaşadığı evden ayrılan Tuna Kiremitçi'nin eski eşi Yasemin Hanım'ın yanına taşındığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious