Gamze'ye 'abla' desteği!

  • Giriş : 13.05.2006 / 00:00:00

Türk müziğinin divası Sezen Aksu, tecavüz davası devam eden manken-oyuncu Gamze Özçelik'i kanatlarının altına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezen Aksu, Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi ANKAmall'ın açılış gecesinde sahne aldı. Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı gecede Aksu yaklaşık 1.5 saat Ankaralılara keyifli anlar yaşattı. geçirtti. Programın ardından Beyazıt Öztürk ve Ozan Doğulu ile birlikte bir bara geçen Sezen Aksu burada programı izledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde gruba Gamze Özçelik de katılırken Sezen Aksu'nun Özçelik'e uzun uzun sarılması dikkat çekti.

Oturdukları masada sağına Beyazıt Öztürk'ü soluna da Gamze Özçelik'i alan Aksu, yoğun istek üzerine masasından kalkmadan "Lale Devri"ni söyledi. Aksu, şarkının nakarat bölümünde mikrofonu Özçelik'e uzatarak devam etmesini istedi. Özçelik de şarkının "Ben derim unutma iftihar et. Sevmeyenler utansın. Aşksızlığa mahkûm edildiysek. Bu dünya yansın" bölümünü seslendirdi. Aksu şarkının bu sözlerini Özçelik'in yaşadıklarıyla özdeşleştirerek, "Bu sözü Türkiye'nin en cesur, en yürekli kızı söyledi" diyerek destek oldu.

Daha sonra istek üzerine mikrofonu Beyaz aldı ve aynı şarkıya devam etmek istedi ancak şarkıyı keserek yarıda bıraktı. Beyaz, "Baktım bu tuttu, tutan bir şeyi söyleyeyim dedim" diyerek espri yaptı. Sezen Aksu da "Beyaz çok güzel bir erkek sesi" diyerek ünlü sunucuya destek verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious