Garami: Semih'e kızgınım

Garami: Semih'e kızgınım.14518
  • Giriş : 08.08.2008 / 19:45:00
  • Güncelleme : 08.08.2008 / 19:02:58

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçında MTK Budapeşte'nin Fenerbahçe'ye 5-0 yenilmesinin yankıları Macar basınında devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Macaristan'ın tek günlük spor gazetesi olan Nemzetisport, ilk sayfasına MTK'nın teknik direktörü Jozsef Garami'nin resmini koyarak, ''Ülkemizde rahat şampiyon MTK, Avrupa'da hayal kurabilir'' başlığı atarken, 2. ve 3. sayfalarda ise ''Bir Macar takımını yine rezil ettiler'', ''Yıllardan beri beraber oynayan MTK Macaristan'da şampiyon, ancak uluslararası arenada komik duruma düştü'' başlıklarını attı.

Namzetisport, Fenerbahçe'nin bir sonraki turda Sırbistan'ın Partizan takımını da benzer skorlarla geçip Şampiyonlar Ligi'nde en az yarı final oynayacağını, Semih'i durduracak savunmanın olmadığını iddia etti.

Fenerbahçe'nin MTK zaferi ile ilgili günlük Blikk gazetesi ise ''Ayıp'' başlığıyla verdiği haberde Semih'in Ambulic ile mücadelesini gösteren resmi kullandı. Haberde, MTK'nin Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda en zayıf takım olduğunu, Fenerbahçe'nin 2 maçta toplam 7 gol attığını ve kaleci Vegh'in yaptığı müthiş kurtarışlar sayesinde maçta daha fazla gol yemediğini yazdı.

Bors gazetesi, ''Macar şampiyonuna 4 gol atan Avrupa Şampiyonası'nın çıkardığı yeni yıldız'' başlığının altına ise ''Garami: Semih'e kızgınım'' diye yazdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*