Garanti, 'Güvenlik'e sahip çıkacak

Garanti, 'Güvenlik'e sahip çıkacak.6041
  • Giriş : 20.11.2008 / 14:24:00

Garanti Bankası, Adana’da, bir 'Paramatik'e yapılan saldırı sonucunda hayatını kaybeden Ekrem Biçer'in ailesi için çeşitli yardımlar yapacağını duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adana'da, Garanti Bankası'na ait bir Paramatik'e yapılan saldırı sonucunda hayatını kaybeden Ekrem Biçer'in vefatından derin bir üzüntü duyduklarını bildiren Garanti Bankası yetkilileri; genç yaşta görevi başında kaybettikleri Ekrem Biçerin fedakarlıklarını unutmayacaklarını belirtti.

Garanti Bankası yetkilileri, konuyla ilgili olarak Ekrem Biçer'in ailesi için bankalarında görevli tüm personele uygulanan hayat sigortası ödemesini, kıdem tazminatını ve ölüm yardımı gibi haklarını, Ekrem Biçer'in ailesine de aktarılacağını kaydetti.

Yetkililer yaptıkları yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Bekarken vefat eden merhumun bakmakla yükümlü olduğu anne ve babası, bundan böyle himayemizde olacak. Kaybının, ailesinde yaratacağı eksikliği, maddeten de olsa telafi etmeye çalışacağız. Bu amaçla özel bir fonu ailenin kullanımına sunacağız. Kederli ailesinin acılarını hafifletmeye bir nebze olsun faydamız dokunabilirse, bizler de teselli olacağız."

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*