Garanti Bankası en iyi banka seçildi

Garanti Bankası en iyi banka seçildi.8281
  • Giriş : 03.07.2008 / 10:19:00

Garanti Bankası, "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi. Banka, Euromoney'in "Mükemmellik Ödülü"ne layık görülerek, 9. kez "Türkiye'nin En İyi bankası seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Garanti Bankasından yapılan yazılı açıklamada, bankanın, finans dergilerinden Euromoney'in "Mükemmellik Ödülü"ne (The Euromoney Award for Excellence) layık görülerek, 9. kez "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildiği kaydedildi.

Açıklamada, "Garanti'nin sürdürdüğü güçlü büyüme, nakdi ve gayri nakdi kredilerde sağladığı başarıyla sektörün lideri olması, hızlı şubeleşme atağı, mortgage konusundaki öncülüğü, müşteri odaklılığı, dalgalanma ortamında bile uluslararası yatırım bankaları tarafından en güvenilir bankalar arasında görülmesi, ödül almasını sağlayan unsurlar arasında yer aldı" denildi.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, ödülle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, dünya finans çevrelerinin her yıl merakla beklediği ödülleri 9. kez almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Özen, şöyle dedi:

"Kaliteden ödün vermeksizin gösterdiğimiz büyüme ve hizmet performansımız, sadece müşterilerimiz tarafından değil, Euromoney tarafından da bir kez daha takdirle karşılandı. Garanti Bankası olarak küresel dalgalanma döneminde de güçlü büyümemizi devam ettirdik. 2008'in ilk yarısında çok iyi bir performans yakaladık. Ancak önümüzdeki dönem daha zorlu geçecek. Garanti, her zaman olduğu gibi, daha iyisi için çalışmayı hedefleyen hizmet anlayışından ve sürdürülebilir büyüme stratejisinden taviz vermeyecek. Başarımızın gerçek mimarı Garanti Bankası çalışanlarıdır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious