'Garfield 3' kasımda vizyonda

  • Giriş : 25.09.2007 / 16:27:00

Dünyanın en tembel ve gözü açık kedisi Garfield'in üçüncü beyazperde macerası 16 Kasım'da seyirciyle buluşacak

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Senaryosunu Garfield serisinin yaratıcısı Jim Davis'in yazdığı, yönetmenliğini Mark Dippe'nin yaptığı 'Garfield Geri Dönüyor' (Garfield Gets Real) 1994 yılında yayınlanan 'Garfield and Friends'ten bu yana yapılan ilk baştan sona animasyon Garfield filmi özelliğini taşıyor.

Wonderworld Animasyon Stüdyoları'nda yaratılan 'Garfield Geri Dönüyor', 16 Kasım'dan itibaren Türkçe seslendirilmiş olarak animasyon filmi sevenlerin karşısına çıkacak.

Filmin öyküsü:

"Çizgi bant yıldızı olmanın tekdüzeliğinden sıkılan Garfield, gazetesayfasından firar ederek 'gerçek dünyanın' yolunu tutar. Gerçek bir ev kedisi olarak düşük profilli hayat yaşarken, gazete baskıya girmeden geri dönmediği takdirde çizgi serinin iptal edileceğini öğrenir.

Ancak bugüne kadar gerçek dünyaya kaçan hiçbir çizgi karakter, sonradan geri dönmeyi başaramamıştır. Üstelik bir takım şeytani güçler, onun çizgi roman dünyasına geri dönüşüne engel olmaktadır."

'Garfield Geri Dönüyor'da, çizgi bant serisinin başkarakterleri olan Garfield, Jon Arbuckle, Odie, Nermal ve Arlene'in yanı sıra yeni karakterler de boy gösterecek.

Filmin yeni karakterleri arasında Wally, Bonita, Billy Bear ve Eli yer alıyor. Yeni bir karakter olan Sheckny adlı kedi de bu filmde üne kavuşacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious