Gaspa polis engeli

  • Giriş : 09.12.2006 / 00:00:00

Ticari takside kız arkadaşını ve şoförü gasp etmeye kalkan şahıs trafik polisine takıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beyoğlun’da kız arkadaşıyla ticari taksiye binen şahıs, önce kız arkadaşını gasp etmek istedi ardından ticari taksi şoförünü tehdit etti. Şişhane Caddesi’den Unkapanı köprüsüne giden ticari taksi şoförü, kazadan dolayı oluşan trafikten de yararlanarak şahsı trafik polislerine şikayet etti. Polis tarafından gözaltına alınan şahıs, kızın nişanlısı olduğunu iddia etti. Kız ise bu iddiayı kabul etmeyerek şahsın kendisini gasp ettiğini, parasının ve cep telefonun şahısta olduğunu öne sürdü.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 00.50 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre olay şöyle gelişti: Ayhan Gök, Sevim Yılmaz isimli kız arkaşı ile Karaköy Perşembe Pazarı Caddesi’nden, şoförlüğünü Mikail Deniz’in yaptığı 34 TCR 66 plakalı ticari taksiye bindi. Gök, yolculuk esnasında kız arkadaşı Yılmaz’ı taksi içerisinde dövmeye başladı. Yılmaz’ın parasını ve cep telefonunu alan Gök, kendisine engel olmak isteyen Deniz’i de tehdit etti. Taksi, Unkapanı Köprüsü üzerinde, Trafik Kazası nedeniyle oluşan trafiğe takıldı. Olayın bundan sonraki kısmı, kazayı takip etmekte olan kameralar tarafından görüntülendi. Kazaya müdahale eden trafik polislerini gören Yılmaz ve Deniz, hemen Gök’ü polise şikayet etti. Gök, kendisini gözaltına almak isteyen polis memuruna direnirken, bir taraftan da Yılmaz’ın nişanlısı olduğunu iddia etti. Yılmaz ise Gök’ten şikayetçi olduğunu belirterek, "Beni gasp etti. Cep telefonum ve param onda. Yalan söylüyor, onun nişanlısı değilim. Kendisinden şikayetçiyim," diye konuştu.

Gök ve Yılmaz, polis otomobiline bindirilerek polis merkezine götürüldü.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious