Gaspçılar yakalandı

  • Giriş : 19.11.2006 / 00:00:00

Antalya'da geçtiğimiz hafta bıçak tehdidiyle Ritmik Jimnastik Milli Takım antrenörlerinden Zlatka Staykova'yı tehdit ederek cep telefonu ve cebindeki 10 YTL parayı gasp eden 2 kişi yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yakalanan şahısların ifadesinde 'Neden yaptığımızı biz de anlamadık yanlış yaptık.' dedikleri belirtildi.
Antalya'nın alt kademe belediyesi olan Muratpaşa'da Ritmik Jimnastik Milli Takımı antrenörü Zlatka Staykova geçen hafta akşam saatlerinde evinin önünde gasp edilmişti. Boğazına bıçak dayanarak tehdit edildikten sonra, üzerindeki cep telefonu ve parası gasp edilen Zlatka Staykova, Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerine gelerek şikayetçi olmuştu.
Polisler aldıkları eşkal doğrultusunda çalışma başlattı. Alınan eşkaller doğrultusunda önce şahısların kaldığı yeri belirleyen polisler, daha sonra operasyon düzenleyerek 2 şahsı kaldığı evde suç aletleri ile birlikte yakaladı. Yakalanan şahısların gasp olayını itiraf ettikleri ve "Gasp olayını neden yaptığımızı bilmiyoruz. Şeytana uyduk hata yaptık." dedikleri ifade edildi.
Pınarlı bölgesinde kaldıkları evde yakalanan A.G. (18) ve İ.K (17) isimli şahısların daha önceden herhangi bir sabıkalarının olmadığı belirtildi. Gasp Büro Amirliği Bürosu'nda bilgisine başvurulan şahıslar Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious