Gaspçıların hedefi bu kez öğrenciler

Gaspçıların hedefi bu kez öğrenciler.10192
  • Giriş : 20.03.2009 / 09:44:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 09:50:13

Yenibosna civarında takı ve aksesuar satan üç kişi, kendilerine öğrencileri hedef seçerek para ve değerli eşyalarını gasp etti. Gaspçılar bıçak göstererek S.T'nin 100 TL'sini aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yenibosna Kuleli köprüsünden Kültür Üniversitesi Kampusü'ne gitmek isteyen S.T önceki gün gasp edildi. Saat 11.30 civarında okuluna gitmek isteyen S.T'den 2 TL fiyat söylenen kolye için 50 TL istediler, 100 TL'sini aldılar. S.T'nin verdiği bilgiye göre takı ve aksesuar satan şahıslar, satın almak isteyenlere fahiş fiyat söylüyor, almak istemeyenleri de gasp ediyorlar.

2 TL DEDİLER 100 TL ALDILAR

Saat 11.30 civarı Yenibosna otobüs duraklarının bulunduğu bölgeden okuluna gitmek isteyen S.T ısrarla takı aksesuar satmak isteyen kişilerce gasp edildi. Boyna takılan asker tipi künye için önce 2 TL fiyat söyleyen gaspçılar, künyenin üzerine S.T'nin adını yazdıktan sonra 50 TL istedi. Fiyata itiraz eden S.T bu sırada etrafının sarıldığını çantasındaki bir paket sigarasının zorla alındığını belirterek, “Üstümde daha değerli eşyalar bulunduğu için cebimdeki bütün 100 TL'yi vermek zorunda kaldım ve hızlıca uzaklaştım. Okula geldikten bir süre sonra üst sınıftan bir arkadaşımın da aynı oyuna getirildiğini öğrendim.” dedi. S.T yaşanan olaylar sırasında şahıslardan birinin kendisine bıçak gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*