GATA önünde 78 gün

  • Giriş : 04.08.2006 / 00:00:00

DSP’liler 78 gündür GATA’nın önünde bekliyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DSP Yenimahalle İlçe Saymanı Halil Karagöz, 19 Mayıs’tan bugüne kadar hastaneye gelen ziyaretçi sayısının 100 bini geçtiğini, açılan ziyaretçi defterine yaklaşık 50 bin kişinin duygu ve düşüncelerini yazdığını söyleyerek, 40 defterin tamamen dolduğunu kaydetti.

Karagöz, "Hergün düzenli olarak nöbet tutuyoruz. Bugün nöbet sırası bizde olduğu için buradayız. Buraya yurdun her tarafından gelenler var. Yurt dışından bile gelenler var. Gelenler burada ziyaretçi defterini dolduruyor, gelemeyenler mektup gönderiyor." dedi.

DSP Yenimahalle Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Öner de, Ecevit için burada nöbet tuttuklarını ve yaklaşık 2 buçuk aydır burada beklediklerini söyleyerek, ’’Ecevit sağlığına kavuşana kadar da burayı terketmeyeceğiz.’’ diye konuştu.

DSP Yenimahalle Yönetim Kurlu Üyesi Fazilet Aktaş ise, Ecevit için çok üzüldüklerini, en kısa zamanda aralarına dönmesini merakla beklemekte olduklarını dile getirdi.

Ecevit için hastane önüne gelen Fazilet Aktaş, "Ziyaretçi defterine her görüşten insanlar Ecevit’in tekrar sağlığına kavuşması için dua ettiklerini yazıyorlar. Onlar ağlayarak yazıyor, ben de ağlayarak okuyorum." şeklinde konuştu.

Bu arada Bülent Ecevit’e adres kısmında, "GATA hastanesi karşısı Demokratik Sol Parti Kampı" yazılı bir mektup geldi. Gönderici kısmında "Yavuz Şahin Antalya" yazan mektubu alan görevliler duygulandıklarını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious