Gaza bastıkça bastı; en sonunda...

Gaza bastıkça bastı; en sonunda....6147
  • Giriş : 01.07.2009 / 00:40:00
  • Güncelleme : 21.09.2016 / 23:44:08

Kaza anı saniye saniye görüntülendi. Dakikalarca süren kovalamaca canlı yayın kameralarında...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ABD'de polisin araba takibi korkunç bir kaza ile sona erdi. Bir çok Amerikan televizyonunun kaza anını canlı yayınladığı olayda, sürücü ağır şekilde yaralandı.

Sık sık araba kovalamasına sahne olan ABD'de dün bir takip daha yaşandı. 29 yaşındaki Shane Michel, Dallas kentinde polisin rutin trafik kontrolü sırasında durmayarak kaçmaya başladı. Polisleri peşine takan sürücü, 1,5 saat boyunca Dallas yollarında yüksek hızla seyretti.

Tam 12 polis arabası tarafından kovalanan sürücü, bir ara yol dışına çıkıp trafik levhalarına çarpsa da yeniden otobana girmeyi başardı. Başta yerel kanallar olmak üzere birçok Amerikan televizyonunun canlı yayınladığı kovalamaca, kötü bitti. Kırmızı ışık yanınca yavaşlamak zorunda kalan sürücü, durmak yerine kaçmaya devam etti. Kırmızı ışık yanarken sağa dönen sürücüye başka bir araç yüksek hızla çarptı.

Sürücü kapısının tamamen içeri girdiği kazada Shane Michel ağır şekilde yaralanarak tedavi altına alındı. Kazaya karışan diğer aracın sürücüsü Lance Anderson'ın ise durumunun iyi olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*