Gazeteciler yeni yıla erken girdi

Gazeteciler yeni yıla erken girdi.13132
  • Giriş : 26.12.2008 / 18:11:00

Parlamento muhabirleri, yeni yıl kutlamasını erken yaptı. İçerde vekiller çalışırken, pasta kestiler...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Parlamento Muhabirleri, yeni yıla erken girdi. Yarın TBMM çalışmalarının son günü olması ve ardından 1 haftalık tatile girilecek olması nedeniyle; kutlamayı erken yapan gazeteciler, TBMM Genel Kurul'unda çalışmalar sürerken, genel kurul salonun arkasında yer alan basın ofisinde pasta kesip, yeni yılı karşıladılar.

Meclis muhabirleri, öğleden sonra Genel Kurul'da yaşanan yumruklu tartışmanın hemen ardından haberlerini yazıp, Genel Kurul'da gerginliğin yerini sukunetin aldığı bir anda bir araya geldiler ve yeni yıl kutlaması yaptılar.

Parlamento Muhabirleri Derneği (PMD) Başkanı Göksel Bozkurt'un getirttiği pastayı bayan muhabirler, duayen foto muhabiri Mustafa İstemi ile birlikte kestiler. Tüm muhabirlere pasta servisini Hürriyet Parlamento Büro Şefi Nuray Babacan yaptı. PMD Başkanı Bozkurt, gazeteci arkadaşlarının yeni yılını kutladı ve yeni döneme ilişkin dernek üyelerinin görüş ve önerilerini dinledi. Çay ve meyve suyu ile birlikte yeni yıl pastası servisinin ardından; yeni döneme ilişkin kısa bir süre sohbet eden parlamento muhabirleri; yeniden haber için iş başı yaptılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*