Gazetelerin bugünkü manşetleri

Gazetelerin bugünkü manşetleri.21141
  • Giriş : 16.09.2007 / 10:49:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 23:35:37

Türkiye'nin önde gelen gazetelerinin manşet haberlerini okuyun.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tehlike gören kadın haklı

Türkiye’nin geleceği hakkında parlak bir tablo çizmeyen uluslararası üne sahip sosyolog Prof. Şerif Mardin, Hürriyet’e ilginç açıklamalar yaptı.

Eşine sahura kaldır dedi ölü bulundu 
New Jersey’de yaşayan 2 çocuk babası eski gemi kaptanı Sedat Köseoğlu (42), önceki gün soğuk algınlığı şikáyetiyle gittiği doktorun boğaz enfeksiyonuna karşı tavsiye ettiği ve daha önce de birkaç kez kullandığı Amoxicillin isimli antibiyotiği aldıktan sonra dinlenmek için gittiği yatağından bir daha kalkamadı.

AKP'de din dersi sıkıntısı
Yeni anayasada din dersinin zorunlu olmaktan çıkarılması hazırlığı, AKP'de tartışmaya yol açtı. Bazı milletvekilleri 'zorunlu olmalı' derken, yönetim farklı bir seçenek sunuyor

Serbest bölgede bir yıllık kadın grevi
Dünya devi FMC'ye bağlı Novamed'de grev yapan kadınlar, 'Sadece ekmek değil, onur için de direniyoruz' diyor

 

Dink cinayetini öven klibe büyük tepki
Hrant Dink sanıklarını övdüğü öne sürülen türküyü severek okuduğunu söyleyen İsmail Türüt "Kliple ilgim yok" dedi. Ozan Arif ise "Hepimiz Ermeniyiz sloganı da sorgulanmalı" diye konuştu..Yamyam konuştu
Sinemanın en korkunç karakteri 'Dr. Hannibal Lechter' gibi kurbanlarını öldürüp yiyen Ömer Dengiz'in ifadesi tüyler ürpertti.

 

Yamyamın itirafları
Ankara’da öldürdüğü temizlik işçisi Cafer Er’in (55) etlerini yiyen katil Özgür D. polise verdiği ifadede Hollywood’un ünlü yamyam karakteri “Hannibal Lecter”ı bile gölgede bıraktı.

 

Bu klip resmen cinayete övgü!
YouTube’da yayınlanan ve Dink cinayetinin zanlılarına methiyeler düzülen bir klip, Hrant Dink’in ailesinden ve kamuoyundan büyük tepki alınca dün geri çekildi
 

Tarikatlara vize
Anayasa metninden demokrasi ve laikliği koruyan bir hükümet daha çıkarılıyor.

Jeotermale1 yatıran 5 kazanacak
Türkiye'deki 240 kaplıcadan yılda 10 milyon kişi faydalanıyor. Uzmanlar, doğru bir teşvik ve planlamayla bu rakamın 30 milyona çıkarılabileceğini söylüyor. Rize'deki Ayder Kaplıcaları da tedavi amacıyla birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Bir suikast klibi de üniversitelilerden!
İsmail Türüt'ün şarkısından sonra kolej öğrencilerinin Dink cinayetini öven kısa filmi de YouTube'da yayınlandı. Filmde, Hrant Dink rolünü oynayan öğrenci Türkiye aleyhtarı sözlerinden sonra vuruluyorBeterin beteri var! 1-1
Daha fazla gol bulmak için 4-4-2'den 3-5-2'ye geçen Zico'nun taktiği işe yaramadı; ligin en çok gol yiyen takımı Rize karşısında, Sarı-Lacivertliler 1 puanı zor kurtardı.

 

Zico'nun fren sistemi Fenerli'nin sinir sistemini bozdu
Fenerbahçe, çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı İnter maçının provası gözüyle baktığı Çaykur Rizespor sınavında futbolu ile taraftarını tedirgin etti. Zico'nun ilk kez denediği 3-5-2 (3'lü savunma ve çift forvet) adeta Fenerbahçe için dün 'fren sistemi' oldu. 90 dakikada galibiyet gelmeyince tüm Fenerbahçeliler'in sinir sistemi bozuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious