Gazetelerin bugünkü manşetleri

Gazetelerin bugünkü manşetleri.22690
  • Giriş : 10.11.2007 / 08:57:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 02:11:45

Gazeteler bugün hangi haberi manşetlerine taşıdılar. Tek tıkla gazete turu!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


O istihbaratla turşu kurmayız
Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Büyükanıt, gazetelerin Ankara temsilcilerinin katıldığı toplantıda PKK terörü, sınır ötesi harekât, Türkiye'nin Amerika temasları ve Dağlıca'da 12 askerin şehit edilmesi olaylarıyla ilgili görüşlerini açıkladı.

Butto gözaltında Hürriyet'i aradı
Pervez Müşerref’in OHAL ilanıyla binlerce kişinin tutuklandığı Pakistan’da sürgünden dönen eski Başbakan Benazir Butto dün sabahtan akşama kadar ev hapsinde tutuldu.

 

Birazcık operasyon olmaz
Terör ve olası sınır ötesi operasyon konularında soruları yanıtlayan Büyükanıt, Dağlıca'da tüm tabur hakkında soruşturma açıldığını ama askerler arasında köstebek bulunmadığını söyledi

DTP talepleri bize uymuyor
DTP yeni yönetimi, daha ilk günden ya "kamuoyunu aldatmaya" kalkıştı ya da "bilmediği şeyleri" konuştu. Her ikisi de kendine taktığı çelmedir. "Özerklik" isteğinin içeriği bir yana, kafalarındaki modele gösterdikleri örnek bile ne kadar yüzeyde kaldıklarını ortaya koyuyor.

Operasyon iş olsun diye yapılmaz
'Sınır ötesi operasyonun askeri gerekçeleri, hedefleri olmalı. Kafamızdaki şey, ciddi, hedefe yönelik bir operasyon. Diplomasiyi, siyaseti bir kenara atamayız'

Konuk krala evlat ricası
Suudi Arabistan'da çalışan Yusuf Cüce, 4 yıl önce bu ülkede doğan oğlunun hastanede yanlışlıkla başka bir ailenin oğluyla karıştırıldığını DNA testiyle öğrenince SABAH aracılığıyla Türkiye'de bulunan Suudi Kralı'ndan yardım istedi.

Özür gibi nişan
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'ya amcası Özdemir Sabancı'nın katili Fehriye Erdal'ı yıllarca koruyup kollayan hatta kaçmasına göz yumduğu iddia edilen Belçika 'Kraliyet Nişanı' verdi.

HAZIRIZ Emir bekliyoruz
Org. Büyükanıt hükümete sınır ötesi için teklif sunduklarını, direktif beklediklerini açıkladı. ABD’nin istihbarat sözleri için de ‘Operasyon yapılmayacaksa istihbaratı ne yapalım. Turşu kurmuyoruz’ dedi

Dünya onu yazdı
Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 69'uncu yılı... 10 kasım 1938'de Türk ulusu yasa boğulurken kuşkusuz dünyada da bu olay büyük yankı buldu...
.


Kaybetmeyeceğiz
Ata'nın 69. ölüm yıldönümünde emperyalizme karşı ulusal direniş bilincini, kurtuluş ateşini, kuruluş coşkusunu, laik demokratik Cumhuriyeti, Atatürk devrimlerinin kazanımlarını kararlılıkla koruyacağız.

 

Oyakbank'a muhtıra: 140 bin askerin bilgisi bizde kalacak
Oyakbank'ta 140 bin muvazzaf askere ait özlük bilgilerinin yabancıların eline geçmesi konusundaki sıkıntı büyüyor. Genelkurmay, Hollandalı ING Grubu'na bilgilerin kendilerinde kalması teklifinde bulundu. Öneri reddedilirse askerlerin bankayla ilişkisi kesilecek.

 

Kral Abdullah tahtıyla geldi
İki günlük ziyaret için 9 uçakla Türkiye'ye gelen Suudi Arabistan Kralı Abdullah, beraberinde altın tahtını, özel ahçı ve berberi de getirdi. 400 kişi ile gelen Kral Abdullah için 120 araç kiralandı.

 

Kapışma
Fenerbahçe ile Beşiktaş, John Carew için birbirine girdi.

 

Milan Baros
Ocak ayında Kezman'ı gönderip yerine dünya çapında bir golcü almayı planlayan F.Bahçe'de Milan Baros'un ismi gündeme bomba gibi düştü. Zico, "Milan Baros'u isterim" dedi. Daum döneminde de Fenerbahçe'nin gündemine gelen Çek forvet ve kulübü Lyon ile Aralık ayında görüşmelere başlanacağı öğrenildi

 

Aile şirketlerinin geleceği anayasa ile garantide
Aile şirketleri temelin sarsılmaması için anayasalar kolları sıvadı. "Anayasalar geleceğin garantisidir" diyen Boydak, Öztiryakiler, Mopaş, Sesli son dönemde geleceğini anayasa ile garanti altına alan aile şirketlerinin başında geliyor.

CNNTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious