Gaziantep Vali Vekili: Kazada 10 kişi öldü

Gaziantep Vali Vekili: Kazada 10 kişi öldü.14148
  • Giriş : 23.06.2008 / 14:24:00

Gaziantep Vali Vekili Mehmet Okur, Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde hemzemin geçitte meydana gelen trafik kazasında ölenlerin sayısına ilişkin ''bilgi karışıklığı yaşandığını'' belirterek, kazada 10 kişinin öldüğünü açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vali Vekili Okur, yaptığı açıklamada, daha önce kazada hayatını kaybedenler arasında olduğu açıklanan Gülcan Rüzgar'ın hayatta olduğunu ve tedavisinin Gaziantep Sani Konukoğlu Hastanesinde sürdüğünü belirtti.

Gülcan Rüzgar'ı ziyaret ettiğini ifade eden Okur, ''Yarılının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini aldım'' dedi.

Mehmet Okur, diğer yaralılar Asuman Rüzgar ve Rahime Karakuş'un tedavilerinin ise Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesinde devam ettiğini açıkladı.

-KAZA-

İslahiye'deki yakınlarının düğününden dönenleri taşıyan Mehmet Taşdemir yönetimindeki 27 RV 645 plakalı minibüs, Nurdağı ilçesinde kapalı olan bariyerlerden geçmek isteyince, Malatya'dan Hatay'a giden makinistler Recai Mehmet Öztürk ve Ömer Faruk Kuzu yönetimindeki yük treninin altında kaldı.

Kazada Gamze Kısacık, Mehmet Hanifi Çamlı, Şükrü Rüzgar, Zemzem Kısacık, Tekin Karakuş, Gül Karakuş, Murat Coşkun, Halil Karakuş ve Yunus Emre Rüzgar olay yerinde hayatını kaybetti.

Kazada yaralanan Barış Rüzgar ise kaldırıldığı Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesinde kurtarılamadı.

Gözaltına alınarak Nurdağı İlçe Jandarma Komutanlığına götürülen minibüs sürücüsü Mehmet Taşdemir'in sorgusu sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious