Gaziantepspor yeni sezonda iddialı

Gaziantepspor yeni sezonda iddialı.12569
  • Giriş : 01.08.2008 / 14:12:00

Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarına İtalya'nın Udine şehrine bağlı Arta Terme kasabasında devam ediyor. Teknik Direktör Nurullah Sağlam'ın da kamptan memnun olduğu gözleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni sezon öncesinde güçlü bir kadro oluşturarak ligde başarılı olmanın hesaplarını yapan Gaziantepspor, çalışmalarına güzel bir ortamda devam ediyor. Teknik Direktör Nurullah Sağlam'ın da kamptan memnun olduğu gözleniyor.

Nurullah Sağlam, yaptığı açıklamada, şu ana kadar oynadıkları hazırlık maçlarında aldıkları sonuçların değil, gördükleri eksikliklerin giderilmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Özellikle Lazio ve Hilal maçlarında eksileri ve artıları olduğunu, bunları gidermek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Sağlam, şöyle konuştu:

''Gaziantepspor ligde orta sıraların üstünde yer alacaktır. Takım içinde sorumluluğum daha çok. Bir başka takımda olsam sorunlarla ilgilenmem. Ben bu camianın çocuğuyum. Mesela Denizlispor veya Konyaspor'da olsam yönetimsel sorunlarla ilgilenmem. Burada takımımız bizim, ben bu takımın taraftarıyım. Sorunları da gidermemiz gerekiyor.''

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl ise yeni sezonda başarılı olacaklarını söyledi. Bu sezon alternatifi bol, iyi bir kadro oluşturduklarına inandıklarını dile getiren Sağlam, şunları kaydetti:

''Taraftarlarımıza sezon öncesi rahat olmalarını ve iyi bir kadro kuracağımızın sözünü vermiştik. Bu sözü tuttuğumuza inanıyorum. Ama bundan sonra daha çok fedakarlık yapmam gerekiyorsa onu da yapmaya hazırım. Artık bu sezon Gaziantepspor 'düştü, kalktı' kelimelerini kullanmayacağım. O zaten bize yakışmıyor. Yeni sezonda taraftarlarımız yerlerinde daha rahat oturarak keyifle maç izleyeceklerinin sözünü verebilirim.''

Bu arada Gaziantepspor İtalya kampındaki üçüncü hazırlık maçını bugün 16.00'da İtalya Seri A takımlarından Udinese ile oynayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*