Gaziantepspor'a hoca aranıyor!

Gaziantepspor'a hoca aranıyor!.9899
  • Giriş : 12.03.2009 / 15:40:00

Gaziantepspor, Konyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Altyapı Sorumlusu Seçkin Göksel'in çalıştırdığı Gaziantepspor, Konyaspor maçı hazırlıklarını bugün yaptığı çalışmayla sürdürürken, yönetim de teknik direktör arayışlarını sürdürüyor.

Gaziantepspor Yönetim Kurulu'nun tam yetki verdiği kulüp başkanı İbrahim Kızıl'ın teknik direktör konusunda ince eleyip sık dokuduğu, yabancılar başta olmak üzere birçok teknik direktör ile görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Asbaşkan Ömer Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta başı itibariyle yeni teknik direktör arayışına girdiklerini, yabancı ve yerli teknik adamlarla temas halinde olduklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Yabancı hoca ve yanına yerli hoca veya tamamıyla yabancı hoca da olabilir. Başkanımız görüşmelerini sürdürüyor. Şu anda takım zaten teknik direktörsüz değil. Seçkin hocaya da güveniyoruz. Tabii ki Gaziantepspor bir teknik direktör bulacaktır ve önümüzdeki senenin hazırlığını şimdiden yapacağız. Bunun için bu takıma yakışan bir teknik adam arayışı içerisindeyiz. Konuşulan isimler arasında yerli ve yabancılar var. bu konuda ince eleyip sık dokumak istiyoruz. yanlış bir karar vermek istemiyoruz. Çalışmalarımız da yabancı ağırlıklı üzerine oluyor ve gelecek senelerin hazırlığı da yapılarak ona göre arayış içerisindeyiz. Yoksa bir iki gün içerisinde yeni bir hoca ile anlaşma imkanımız olur, fakat kulübümüzün menfaatleri ve kamuoyunun tatmin olması açısından iyi bir isim üzerinde çalışıyoruz. Yoksa getireceğimiz yeni teknik direktör tartışılabilir biri olursa bu da bizim için hoş olmaz, onun için biraz sabırlı olmak gerekiyor.''

Konya stadının zemininde top oynamanın çok zor olduğunu dile getiren Çelik, bozuk sahanın her iki takım için de aslında dezavantaj teşkil ettiğini söyledi.

Çelik, Konyaspor maçına özel prim olabileceğini, ancak futbolcuların primlerden daha ziyade kendileri için oynayacağını tahmin ettiğini ve bunu başaracaklarına inandığını dile getirdi.

Gaziantepspor'u çalıştıran Altyapı Sorumlusu Seçkin Göksel de moral ve motivasyon olarak takımın kendine geldiğini ifade etti. Göksel, Bekir'in cezalı olduğunu, İvan De Souaza ve İlhan'ın da sakatlıklarının devam ettiğini, Konyaspor maçında forma giyemeyeceğini söyledi. Göksel, sakatlığı devam eden ve özel olarak çalışan Tabata'nın durumunun ise maç saatinde belli olacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*