Gaziantepspor'da bazı yöneticiler istifa etti

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

Gaziantepspor'da bazı yöneticiler istifa etti. 6 asil, 9 yedek üye aldıkları bir karar ile Gaziantepspor yönetiminden istifa ettiklerini duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zor ve sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini ifade eden yöneticiler, mecut yönetimin Gaziantepspor'u iyi yönetemediğini ve küme düşme potasına soktuğunu ifade etti. Yöneticiler, kentin valisi, belediye başkanını takıma sahip çıkması için göreve davet ederek, şunları söyledi:

"Sayın valimizi, büyükşehir belediye başkanımızı, Şehitkamil ve Şahinbey belediye başkanlarımızı, sanayi ve ticaret odasını, sivil toplum kuruluşları ve takımın gerçek sahibi olan Gazianteplileri takımına sahip çıkmaya davek ediyoruz."

Mevcut başkan İbrahim Kızıl'ın esas hedefinin siyaset olduğu ifade edilen açıklamada, bu hedefe ulaşmak için güzide takım Gaziantepspor'un aracı olarak kullanıldığı ileri sürüldü. Kulüp başkanının aldığı sattığı futbolculardan kendilerinin haberinin olmadığı, değiştirilen teknik direktörden bilgilerinin olmadığı ifade edilen açıklamada, Kızıl'ın kulübe hemşerilerini üye yaparak üye sayısını artırdığı açıklandı.

Yavuz Sözmen, Mehmet Özsayıcı, Muzaffer Atmaz, Cemal Tekerlekoğlu, İrfan Karakuzulu ve Ramiz Camcıoğlu mevcut yönetimdeki asil üyelikten, Esat Çolak, Çetin Katırcıoğluğil, Bahadır Avcı, Ergün Boztepe, Bekir Kelleci, Yunus Aksoy, Ömer Sözmen, Arif Bostancıeri, Timuçin Özharat'ın ise yedek üyelikten istifa ettikleri açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious