'Gaziantepspor'u hiç kimse parayla satın alamaz'

  • Giriş : 12.05.2006 / 00:00:00

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, bazı medya organlarında yer alan ve Malatyaspor Başkanı Hikmet Tanrıverdi'ye dayandırılarak yazılan ifadelerin gerçek olmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Malatyaspor Kulübü Başkanı Hikmet Tanrıverdi'ye dayandırılarak verilen "Gaziantepspor'a Malatyaspor'u yenmesi için 2 milyon dolar gönderildi." açıklamaları üzerine Tanrıverdi'yi telefonla aradığını dile getiren Kızıl, "Tanrıverdi, böyle bir açıklamasının olmadığını ve haberleri gördüğünde şaşkınlık yaşadığını belirtti." dedi. Bu tür haberleri yapanları şiddetle kınadığını belirten Kızıl, Gaziantepspor'u, İbrahim Kızıl'ı parayla satın almaya kimsenin gücünün olmadığını söyledi.

Gaziantepspor'un puan itibariyle bu maçı kazanmak zorunda olduğunu dile getiren Kızıl, " İbrahim Kızıl'ı değil 2 milyon dolar 100 milyon dolarlar bile satın alamaz. Beni, Gaziantepspor'u başkasıyla karıştırmasınlar. Gaziantepspor, 37 yıllık tarihinde hiçbir şaibeye karışmamıştır. Hiçbir şerefsizliğe alet olmamıştır ve olmayacaktır. Hiçbir güç ve kuvvetin Gaziantepspor'u lekelemeye gücü yetmeyecektir. Gaziantepspor'un şerefi, Gaziantep halkı için çıkacağız bu maça. Bu şekilde haber yapanları şiddetle kınıyorum" diye konuştu.

Öte yandan Kırmızı - siyahlı ekip, pazar günü oynayacakları maçın hazırlıklarını son hızla sürdürüyor. Teknik Direktör Samet Aybaba yönetiminde kritik maça futbolcular, düz koşu, dar alanda kısa pas ve şut çalışması yaptı. Antrenman esnasında oyuncuların hırslı oldukları gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious