Gaziantep'te kutlamalara başlandı

Gaziantep'te kutlamalara başlandı.8115
  • Giriş : 30.03.2009 / 00:22:00

Gaziantep'te seçimlerden tekrar zaferle çıkan ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte birçok ilçe belediye başkanlığını kazanan AK Parti'de kutlamalar Adalet Sarayı önünde başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Açıklanan ilk sonuçları, seçim kurullarından alan AK Parti milletvekilleri Fatma Şahin, Mehmet Erdoğan, Özlem Müftüoğlu, Halil Mazıcıoğlu ile birlikte İl Başkanı Ökkeş Eruslu, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu dışarı çıktılar ve mutluluk içerisinde sonuçların kesinlik kazanmasını beklemek üzere il binasına gittiler.

Adliye önünde gazetecilerin sorularını cevaplayan AK Partili milletvekilleri, seçim öncesi gündeme getirilen tüm spekülasyonlara ve iddialara en güzel cevabı Gaziantepli seçmenlerin verdiğini söyledi. AK Partili belediye başkanlarını 5 yıl daha göreve seçtiklerini ifade eden milletvekilleri, "Kim ne derse desin. Ortaya ne atarsa atsın, bu millet kimin hizmet yaptığını, kimin kendisine faydalı olacağını çok iyi biliyor. Bunu da çıkan sonuçlar ispatladı. Oysa seçimler öncesi gündeme neler getirildi. Bunları kamuoyu çok iyi biliyor. Millet artık istikrar istiyor, hizmet istiyor ve bunun içinde AK Partili adaylara güveniyor. Yarın sonuçların kesinleşmesinin ardından arkadaşlarımız mazbatalarını alacaklar ve geçen dönem başlatılan projelerin devamı için çalışmalara başlayacaklardır. Çünkü AK Parti'nin daha yapacak çok şeyi var. Hükümet olarak biz, yerel yöneticiler olarak belediye başkanı arkadaşlarımız el birliği ile milletimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve yola devam edeceğiz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey ise seçim kampanyası döneminde kendisi hakkında birçok iddiaların gündeme getirildiğini dile getirerek, "Recep Koç Parkı'nı sattı dediler, fuar alanını sattı dediler ve hatta tapu bile dağıttılar, bunun yanı sıra daha bir çok iftira kampanyası yaptılar. Ama Gaziantep halkı bunların hiçbirine inanmadı ve tercihini yaptı. Biz hizmete devam edeceğiz ve yeni projelerimizi uygulamaya sokacağız" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*