Gaziantep'te ölenlerin kimlikleri

Gaziantep'te ölenlerin kimlikleri.11374
  • Giriş : 15.03.2009 / 21:22:00

Kazada hayatını kaybeden diğer 6 kişinin kimliklerinin belirlenmesine çalışılırken, kazada 26 kişinin de yaralandığı kaydedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, yolcu otobüsü ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren 9 kişiden 3'ünün kimlikleri belirlendi.Gaziantep'in Nizip ilçesinde, yolcu otobüsü ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitiren 9 kişiden 3'ünün kimlikleri belirlendi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Nizip-Birecik E-90 kara yolunun 12. kilometresinde, İstanbul'dan Diyarbakır'a giden 21 FS 995 plakalı yolcu otobüsü ile karşı yönden gelen 27 K 6145 plakalı minibüsün çarpıştığı kazada hayatını kaybeden 9 kişiden 3'ünün minibüs sürücüsü Fevzi Delen ile Şahin Delen ve Mehmet Yılmazsoy oldukları tespit edildi.

Yaralılardan Erhan, Sultan, Ali, Döndü, Ayhan Yalçınsoy, İbrahim Halil Yalçın, Tarık Sevinç, Habip Sever, Abdullah Sarıbaş, Cevdet Yakar, Hasan Çınarlı, Güney Can, Reşat Uçmak, Adem Germez, Fatma Birkan, Ferizade Kaba, Aysel Bahadır, Bayram Ömeroğlu ile yabancı uyruklu Zeydi El Bahadır ve Aysel El Bahadır'ın tedavisi Nizip Devlet Hastanesinde sürüyor.

Kazada yaralanan Avni Deniz, Yelda Zeybek, Cahit Tutku, Denhan Tunar, İlyas Turgay ve Irak uyruklu Nibras Hassan Shigeri ise Birecik Devlet Hastanesi'nde tedavi altında bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*