Gaziantespor'da yeni yönetim görev dağılımı yaptı

Gaziantespor'da yeni yönetim görev dağılımı yaptı.10375
  • Giriş : 05.06.2006 / 00:00:00

Gaziantepspor yönetim kurulu görev bölümü yaptı. Başkan vekilliği ve Futbol Şube Sorumluluğu görevi yeniden Bülent Mamatoğlu'na verilirken, Sabri Hamamcı, Ali Sezgin, Yusuf Kaplan ve Ömer Çelik'in ise as başkanlıkları yürütmesi kararlaştırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sabri Hamamcı mali işlerden sorumlu, Ali Sezgin idari işlerden sorumlu as başkanlık yapacak. Yusuf Kaplan alt yapıdan sorumlu as başkanlığı, Ömer Çelik de sosyal işlerden sorumlu as başkanlığı yürütecek. Yönetim kurulunda Sermet Atay genel sekreterlik, Sait Güven ise kulüp amirliğini görevini üstlendi.

Bahattin Bozgeyik hukuk işlerinden sorumlu müşavirlik görevini yapacak. Mustafa Bayer, B.Sıtkı Severoğlu, Mehmet Özdemir ve Ertuğrul Ahi ise yönetim kurulunda Halkla İlişkiler Komitesi üyesi olarak çalışacak.

Gaziantepspor'un yeni oluşan 20 kişilik yönetim kurulunda; Hanefi Yılmaz, Bilal Çeker, Ali Demirtaş, Ahmet Mutafoğlu, Abdullah Doğru, Reşit Solak ve İbrahim Halil Döş de üye olarak görev yapacak.

İbrahim Kızıl başkanlığındaki yönetim kurulu, Gaziantepspor'un Ankara temsilciliğine merhum Devlet Bakanı Kamil Ocak'ın oğlu Osman Ocak ile kızı Nükhet Ocak Balkan'ı getirdi.

Gaziantepspor'un Almanya temsilciliğini ise Sıtkı Palabıyık ile Aykut Kalkan'ın yürütmeleri yönetim kurulu tarafından karar altına alındı.

Bu arada Malatya'da geçen hafta yapılan gurup birinciliğinde, Gaziantepspor B yıldız takımı şampiyon oldu. Elazığspor'u 5-1 ve Kayserispor'u 4-1 mağlup ederek gurup şampiyonu olan Gaziantepspor B yıldız takımı, 6-10 Haziran tarihlerinde İstanbul'da yapılacak finallere katılmaya hak kazandı.

Gaziantepspor B yıldız takımı çalıştırıcısı Mehmet Ali Süral, İstanbul'da yapılacak Türkiye finalinde Gaziantep'i en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Gaziantepspor B yıldız takımı, final maçlarını oynamak üzere İstanbul'a gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious