Gaziosmanpaşa'da silahlı çatışma

  • Giriş : 10.11.2006 / 00:00:00

Gaziosmanpaşa'da asayiş uygulama yapan polislerden kaçan şahıslar, yakalanacaklarını anlayınca polis ekiplerine ateş açtı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Polisin karşılık vermesi üzerine çıkan silahlı çatışma sonrasında şahıslar olay yerinden kaçarak izlerini kaybettirdi. Yaralandığı zannedilen bir şahsın yaya olarak kaçmış olabileceğinden şüphelenen polis, çevrede operasyon başlattı.
Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde Gaziosmanpaşa Bağlar Mahallesi'nde asayiş uygulaması yapan polis ekibi, içinde üç kişi bulanan bir aracı durdurmak istedi. Polisin uyarılarına rağmen kaçmaya çalışan şahıslarla polis arasında kovalamaca başladı.

Emek Sokak'da kıstırılan şahıslar polise ateş açtı. Polisinde karşılık vermesi üzerine çatışma yaşandı. Yakalanacakların anlayan şahıslar tekrar araçlarına binerek olay yerinden uzaklaştı. Şahıslar bir süre sonra izlerini kaybettirdi. Olay yerinde geniş güvenlik önlemi alan polis, araştırmalarını genişleterek devam ettiriyor.

Şahıslardan birisinin yaralandığını ve yaya olarak kaçmaya çalıştığı şüphesi üzerinde duran emniyet güçleri, Bağlar Mahallesi ve civarında operasyon başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious