Gaziosmanpaşa'daki cinayet aydınlandı

Gaziosmanpaşa'daki cinayet aydınlandı.9435
  • Giriş : 21.01.2009 / 12:15:00

Gaziosmanpaşa'da anne ve 2 çocuğunu bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen bir kişi yakalandı. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, gelişmeyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, geçen ay Küçükköy 860. Sokak'taki 3 katlı binanın en üst katındaki dairede oturan İlknur İslam (24) ve 4 yaşındaki oğlu Yusuf Batuhan İslam ile 1,5 yaşındaki kızı İnci Melek İslam'ın bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin çalışma başlattı. Bu çalışmalar kapsamında olayı gerçekleştirdiği iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.

Şubeye gelerek konuya ilişkin bilgi alan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, şube çıkışında gazetecilerin soruları üzerine, araştırmalar sonucu cinayeti çözdüklerini belirterek, olayla ilgili gözaltına alınan şüphelinin, ''Okan'' adlı kişi olduğunu söyledi.

Bu kişinin kardeşinin, İslam ailesinin kaldığı dairenin alt katında oturduğunu söyleyen Cerrah, ''Öldürülen anne ve çocukları için çok üzgünüz. Allah'tan rahmet diliyoruz. Yakınlarına sabırlar diliyoruz'' dedi.

Olayı aydınlatmak için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Cerrah, şöyle konuştu:

''Toplumda hasta ruhlu kişiler olabilir, ama biz çalışmalarımızı sürdürüp bu kişileri de yakalıyoruz. Gözaltına alınan kişinin sorgusu sürüyor. Şüpheli suçunu itiraf etti. Bu kişinin cinayeti hangi amaçla işlediği araştırılıyor.''

Cerrah, bar sahibi Engin Temel'in Şişli'de öldürülmesi ile ilgili bir soru üzerine de ''Olayla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Onu da yakalarız'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*