Gazzeliler'i korkutan İsrail SMS'i

Gazzeliler'i korkutan İsrail SMS'i.10723
  • Giriş : 04.01.2009 / 23:13:00

İsrail havadan, karadan, denizden kuşattı ama yetmedi. Bir de SMS'le korkutuyor. Gazzelier telefonlarına gelen mesajları okumak dahi istemiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İsrail havadan vuruyor, karadan giriyor. Yetmiyor bir de evleri tek tek telefonla arayıp tehdit ediyor, o da yetmiyor SMS atıyor.

İSRAİL SMS ATIYOR, GAZZE DE CEVAP VERİYOR

Kara operasyonuyla birlikte Gazze'de telefonlar yeniden çalmaya başladı. Gelen kısa mesajlarda ve ahizelerden duyulan bant kayıtlarında, “Hamaslılar'ı saklamayın siz de hedef olursunuz” uyarıları yer aldı.

Hamas da aynı dakikalarda cep telefonlarına gönderdiği mesajda, “Siyonistler kapana girdi savaşçılarımız onları bekliyor” ifadesini kullandı.

HAMAS RADYODAN SESLENDİ

Hamas radyoan da seslendi. Şu sözlerle yayına başladı: “Siyonist düşman Gazze'ye girdi. Şimdi 4 seçenek var. Ya hepsi ölecek, ya esir alınacaklar, ya sakat kalacaklar ya da psikolojileri bozulup evlerine dönecekler.”

Kara operasyonunu izleyen CNN ve BBC gibi televizyon kanalları Gazze'nin girişinde çatışma seslerinin duyulduğunu belirttikten hemen sonra Hamas El Arabiya televizyonuna gönderdiği açıklamada “bir grup İsrail askerinin öldürüldüğünü” duyurdu. İsrail ordusu ise harekatın ilk saatlerinde onlarca Hamas militanının öldürüldüğünü açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*