Gebze'deki katiller teslim oldu

Gebze'deki katiller teslim oldu.7328
  • Giriş : 07.11.2008 / 16:53:00

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir lojistik firması sahibinin de aralarında bulunduğu 3 kişinin öldüğü silahlı saldırı olayıyla ilgili aranan 4 zanlıdan 2'si teslim oldu. Zanlılar çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Güzeller Mahallesi'nde faaliyet gösteren lojistik firmasının sahibi Orkun Numan, firmanın muhasebecisi Metin Torman (34) ile şoför Turgay Tarım'ın (38) önceki gün tabancayla öldürülmesiyle ilgili bir akaryakıt firmasında muhasebeci olarak çalışan A.İ. ile şoför M.İ. (48), Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim oldu.

Emniyetteki işlemlerininden ardından adliyeye çıkarılan zanlılar, Cumhuriyet Savcılığınca tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesinde ifadeleri alınan zanlılar tutuklandı.

Olaya karıştığı iddia edilen 2 kişinin daha arandığı bildirildi.

Lojistik firmasında silahlı saldırıya uğrayan Orkun Numan iş yerinin yazıhanesinde, Metin Torman ile Turgay Tarım ise hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetmiş, saldırganlar kaçmıştı.

Cinayetlerin, lojistik firmasının bir akaryakıt istasyonuna olan 500 bin YTL'lik borcu nedeniyle çıkan tartışma üzerine işlendiği iddia edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*