'Geç gelen bir liderlik oldu'

'Geç gelen bir liderlik oldu'.13589
  • Giriş : 10.05.2009 / 08:33:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bu hafta sonunu iyi geçirdiklerini belirterek, Ankaraspor karşısında alınan galibiyetle gelen ilderliği kolay kolay kaptırmak istemediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mustafa Denizli, Ankaraspor'u deplasmasmanda 4-1 yendikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada, ligde en zorlu haftalara girdiklerini kaydetti. Şampiyonluk yolunda 3 önemli maçlarının kaldığını aktaran Denizli, "Hedeflerimize ulaşmak için bunları kazanmamız lazım. Rakiplerimize göre avantajlıyız. Bunu kolay kolay kaptırmak istemiyoruz. Avantajımızı çok iyi değerlendirerek ipi göğüslemek zorundayız. Geç gelen bir liderlik oldu. Ben bunu 1-2 hafta önce bekliyordum. Futbolda herşey var." dedi.

Denizli, Sivasspor ile aynı saatte maç oynamalarının üzerlerindeki stresi azaltıp azaltmadığı sorusuna ise şu cevabı verdi; "Zor bir hadise. Onun zorluğunu da yaşamadık değil. Bir sürü kafanızda olmayan faktörler ortaya çıkıyor."

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise Beşiktaş karşısında ikinci gole kadar maçın istedikleri şekilde geçtiğini söyledi. Maçta 1-1'den sonra seri ataklar yapmaya başladıklarını anlatan Kocaman, "Beşiktaş'ın bulduğu gol dengeleri yeniden değiştirdi. Tekrar beraberliği yakalamak kolay olmuyor. Son 5-6 dakikada saçmaladık." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*