Gece kuşu oprasyonu

  • Giriş : 29.07.2006 / 00:00:00

Antalya'nın Alanya ilçesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eğlence merkezleri, içki satışı yapan iş yerleri ve kahvehanelere 'Gece Kuşu 1' operasyonu düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polisin dur ihtarına uymayarak kaçan 2 şüpheli şahıs ise uzun süren kovalamacanın ardından yakalanarak gözaltına alındı.

Alanya Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde geniş çaplı huzur operasyonu düzenledi. 'Gece Kuşu 1' adlı huzur operasyonu kentin 7 faklı noktasında gerçekleştirildi.

Polis ekipleri mahkeme kararı ile bar ve eğlence mekanlarında asayiş uygulaması yaptı. Barlar, eğlence mekanları ve kahvehanelerde kimlik kontrolü ve üst araması yapan polis ekipleri, işyerlerini didik didik aradı.

Eğlence merkezlerinde çalışanların ve müşterilerin kimliklerini inceleyen ekipler, yanında kimliği bulunmayan ve aranan şahısları gözaltına aldı.

Yapılan sorgulama sırasında polisin dur ihtarına uymayarak kaçan ve haklarında arama kararı bulunan 2 şüpheli şahıs uzun süren kovalamacanın ardından yakalanarak gözaltına alındı. Denetimlerde toplam 135 GBT sorgusu yapıldı. 34 araca cezai işlem uygulandı. 2 işyerine ruhsatlarındaki eksikliklerden dolayı ceza verildi. 3 kişi gözaltına alınırken, 2 adet de ruhsatsız silah ele geçirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious