Geçen sezon tesadüf müydü?

Geçen sezon tesadüf müydü?.14312
  • Giriş : 22.10.2008 / 09:36:00

Arsenal karşısında alınan 5-2'lik mağlubiyet F.Bahçe'de eleştiri oklarını bir kez daha kurmaylara yöneltti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milyonlarca euro harcanmasına rağmen lige çok kötü başlanması ve geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde yaşanan başarının bu sezon tekrarlanamaması yöneticileri hedef tahtasına oturttu.

Sarı-lacivertli taraftarların bir bölümü, maç farklı mağlubiyete gidince yönetimi protesto etti. Ara ara Migros ve Telsim kale arkası tribünlerinden yükselen "Aziz gol gol gol", "Yönetim bu takım senin eserin", "Yönetim istifa", "I love you Zico" sesleri başkan Yıldırım'ı sinirlendirdi. Sabah'ta yer alan habere göre, bu tezahüratlar yapılırken diğer tribünlerin protestocuları yuhlaması ve "F.Bahçe" diye bağırması da dikkat çekti.

GEÇEN SEZON 'TESADÜF' MÜYDÜ?

Öte yandan, sezon başından beri "Kadromuz yeterli", "Aragones kafama en çok uyan hoca", "Betondan da anlarım futboldan da", "Aurelio gidince kıymete bindi" diyerek hiçbir eleştiriyi kabul etmeyen F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın bu hezimetten sonra yapacağı açıklama bekleniyor. "Sürekli olamayan başarılar tesadüftür. G.Saray da UEFA Kupası'nı tesadüfen aldı" görüşünü savunan Yıldırım'ın, geçtiğimiz sezon sarı-lacivertli kulübün yaşadığı başarıyı da 'tesadüf' kategorisine sokup sokmayacağı bir başka merak konusu. Şimdi gözler Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun Aragones ve takıma yönelik eleştiriler karşısında "Arsenal maçı sonrası konuşacağız. Kapsamlı bir basın toplantısı yaparak tüm merak edilenleri cevaplayacağız" diyerek duyurduğu basın toplantısına çevrildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*