'Geçmişten çok pişmanız'

  • Giriş : 28.05.2006 / 00:00:00

İki ünlü popçudan itiraf! Burak Kut, bir dönem yaşadığı şaşaalı hayattan, Serdar Ortaç da kumar tutkusundan çok zarar görmüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

'Geçmişinden ders almayan geleceğini kuramaz' derler. Genç yaşta şöhreti yakalayınca bazı hatalara düşen iki ünlü popçu Burak Kut ve Serdar Ortaç da hayatlarına yeni bir sayfa açıyor. Örneğin Ortaç geçmişinden büyük pişmanlık duyduğunu söylüyor. 'Karabiberim' adlı şarkısıyla genç yaşta üne kavuşan popçu, bir dönem kumarın esiri olmuştu. Kumarda milyon dolarlar kaybeden Ortaç, beş yıldır kumara tövbeli!

'KUMAR DEMEYİN'
"Özellikle 98-99'u yaşanmamış farz ediyorum" diyen Ortaç, geçmişine bir sünger çektiğini vurgulayarak, şunları anlatıyor: "Kumardan başımı kaldıramadığım dönemdi. Servet kaybettim. Artık kumar denilince kusasım geliyor. Bundan sonra hata yapmak yok."

'BABATO' OLDU
Yıllar önce 'Benimle Oynama' albümüyle genç yaşta star olan Burak Kut, o dönem lüks ve hızlı bir hayat yaşamıştı. Kut, müziğini geri plana itmiş ve albüm satışları da hızla düşüşe geçmişti. Kirasını,elektrik ve su faturalarını bile ödeyemez duruma gelmişti. Ünlü popçu şimdilerde geçmişinde yaptığı hatalardan dolayı büyük bir pişmanlık yaşadığını söylüyor. "O dönem para kazanan ve para kazandıran bir aygıt olarak sistemin parçasıydım" diyen Kut, kapıldığı rüzgarla birlikte ne kitap okuyabildiğini, ne müzik dinleyebildiğini ne de bir enstrümanla ilgilenebildiğini anlatıyor. Artık hayatına yeni bir sayfa açtığını belirten popçu, "Çok yoğun iş adamları vardır ya, benim hayatım da onlarınkine benzemeye başlamıştı. Şimdi artık Bebeto değilim, Babato oldum. Geçmişimden büyük ders aldım" diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious