Gel Fener'i Avrupa şampiyonu yapalım!

Gel Fener'i Avrupa şampiyonu yapalım!.9877
  • Giriş : 23.06.2007 / 09:26:00

Alex ülkesinde karşılaştığı Adriano'ya "Başkanımız Aziz Yıldırım seni çok istiyor. Carlos transferinden sonra 'Gelirim' dediğini öğrendim. Gel, birlikte Fenerbahçe'yi Avrupa Şampiyonu yapalım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'yi Adriano heyecanı sardı...

Federasyondan yabancı sınırlamasının kaldırılmasıyla ilgili garanti alan sarı-lacivertliler, Roberto Carlos'tan sonra Adriano'nun da transferini gerçekleştirmek üzere. Adriano ile her konuda anlaşan Fenerbahçe yönetimi, bonservisi çok yüksek olan Brezilyalı forveti 1 yıllığına kiralama konusunda İnter ile de büyük ölçüde el sıkıştı. Zico ve Carlos faktörü nedeniyle Fenerbahçe'ye gelmeyi kabul eden Adriano, Brezilya'da Alex'ten de Fenerbahçe ile ilgili bilgiler aldı.

5 MİLYON EURO ALACAK

Sarı-lacivertli kulüple 2 yıllığına nikâh tazeleyen Alex, Brezilya'da Adriano ile görüşerek, "Başkanımız Aziz Yıldırım, seni Fenerbahçe'de görmek istiyor. Senin de Carlos transferinden sonra Fenerbahçe'ye 'Gelirim' dediğini öğrendim. Zico'ya hayranlığını da dile getiriyorsun. Sen de gel ve Fenerbahçe'yi Avrupa Şampiyonu yapalım" dedi. Adriano'nun 10 numaralı formalarını Fenerium mağazalarında hazırda bekleten Fenerbahçe'nin, Brezilyalı süper golcüye 5 milyon euro vereceği ifade edildi.

Arsenal devrede

Fenerbahçe'nin peşinde olduğu Adriano'yu Arsenal da istiyor. Thierry Henry'yi Barcelona'ya satan İngiliz ekibinin İnter'li Adriano için artık daha yüksek bir bedeli gözden çıkaracağı belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious