Gelin düğünden kaçınca evi ateşe verdiler

Gelin düğünden kaçınca evi ateşe verdiler.6814
  • Giriş : 26.04.2009 / 09:31:00

Gelinin ailesi şüphelendikleri kişilerin evini ateşe verdi, Mersin'de büyüyen olaylara polis müdahale etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin'de, gelin, düğün günü kuaförde iken ortadan kaybolunca, gelinin ailesi, şüphelendikleri kişilerin evini ateşe verdi. Arbedenin yaşandığı olaylar büyüyünce, mahalleye çevik kuvvet polisleri sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Şevket Sümer Mahallesi'nde dayısının oğlu Mahmut K. ile evlenecek olan gelin Fatma K. (21), düğün hazırlığı için gittiği kuaförde, aniden ortadan kayboldu. Gelinin, yaklaşık 1.5 kilo altın ile birlikte ortadan kaybolduğunu anlayan ailesi ve damat yakınları, gelini kaçırdıklarından şüphelendikleri Şevket Sümer Mahallesi 5997 Sokak üzerinde bulunan M.N.A.'nın (Mehmet Nezir Aslan-23) babasına ait tek atlı evi basarak ateşe verdi.

Damat ve gelinin yakınları ateşe verdikleri evi söndürmek için olay yerine çağrılan itfaiye aracının da önünü keserek, yangına müdahale etmesini engellemeye çalıştı. Bunun üzerine olay yerine çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Polisin tedbir almasının ardından itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın nedeniyle evde büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, taraflar polis merkezine götürüldü. Bu arada gerginlik nedeniyle polis sokakta geniş güvenlik tedbiri alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*