Gelinine rahatsızlık verdiği için öldürmüş

Gelinine rahatsızlık verdiği için öldürmüş.31055
  • Giriş : 18.06.2008 / 18:55:00

Çorum'da av tüfeği ile öldürüldükten sonra dere yatağına atılan gencin katil zanlısı yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yusuf Çınar'ın haberi

Edinilen bilgiye göre, olay geçtiğimiz Pazar günü meydana geldi. Çorum-İskilip karayolu 18.inci kilometresi Danaderesi mevkiinde meydana gelen olayda Hacı Şahin(30) isimli kişi av tüfeği ile öldürülmüş halde bulundu. Jandarma ekipleri cinayetle ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Günlerdir süren çalışmalar sonrası sonunda Hacı Şahin’i vuran katıl zanlısını yakaladı.

“ Gelinine rahatsızlık verdiği için öldürmüş”
Geçtiğimiz Pazar günü cinayeti gerçekleştiren kişinin bir hafriyat firmasında kamyon şoförü olarak çalışan Osman K.(52) olduğu ortaya çıktı.

Jandarma ekiplerince gözaltına alınan Osman K.’nin ifadesinde, Hacı Şahin’i gelini kezban K’ye pek çok kez rahatsızlık verdiği için öldürdüğünü söylediği belirtildi.

İddialara göre, Öldürülen Hacı Şahin’in Kezban K. İsimli genç kadına sürekli rahatsızlık verdiği Kezban K.’nin durumu kayınpederi olan Osman K’ye söylediği ve bu duruma sinirlenen Osman K’nin Hacı Şahin’i çalıştığı firmanın kamyonuna zorla bindirerek,şehir dışında bulunan Danaderesi mevkisine götürüp önce dövdüğü sonrada tüfekle vurarak öldürdüğü ortaya çıktı.

OLAY YERİNDE TATBİKAT YAPTIRILDI

Jandarma tarafından yakalanan katil zanlısı Osman K. Önce Jandarma ekiplerince ifadesi alındı. Daha sonra cinayetin işlendiği yerde tatbikat yaptırıldı. Tatbikat sırasında katil zanlısı Osman K’nin soğuk kanlı olduğu gözlendi. Zanlı ardından geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious