Gelinliği kefeni oldu

  • Giriş : 28.11.2006 / 00:00:00

Hatay'ın İskenderun ilçesindeki kazada ağır yaralanan hemşire Nazlı Gücük yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

3 kişinin öldüğü 15 kişinin de yaralandığı kazada ağır yaralanan ve 2 günden bu yana İskenderun Devlet Hastanesi'nde yaşam mücadelesi veren Nazlı Gücük'ün ölüm haberini alan yakınları 'Gelinliğinle bize süpriz yapacaktın gelinliğin kefenin mi olacak'diye hastane önünde ağıtlar yaktı.

Hatay'ın Belen ilçesi Kıcı mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişinin ölümü ,15 kişinin de yaralanması ile sonuçlanan kazada ağır yaralanan ve İskenderun Devlet Hastanesi'nde görev yapan genç hemşire Nazlı Gücük için bugün görev yaptığı hastane önünde tören düzenlendi.

İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Ergün Saraçoğlu, törende yaptığı konuşmasında, Türkiye'nin en büyük sorununun trafik canavarı olduğunu belirterek, "Türkiyemizin acı gerçeği hiç beklenmedik bir anda kendinizi trafik canavarına teslim edebiliyoruz. Bir de trafik canavarında böyle değerli insanları inşallah bir daha kaybetmeyiz. Yetkililerde bir an önce trafik canavarına karşı önlem almaya çağırıyoruz. Çok değerli üretken ve çalışkan olan hemşiremizin hayatını kaybetmesi, tüm hastane personelimizi derinden üzmüştür. Kendisine Allah'dan rahmet, yakınlarına da sabır ve baş sağlığı diliyoruz" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Nazlı Hemşirenin tabutunun başına gelen meslektaşları göz yaşlarını tutamadı.

Nazlı Gücük'ün cenazesi Kaptan Mehmet Paşa Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Çankaya Aile Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious