Gelinliğiyle anahaber sunacak!

Gelinliğiyle anahaber sunacak!.14896
  • Giriş : 12.06.2009 / 08:09:00

Airport TV Haber Müdürü ve AirportHaber yazarı Murat Herdem ile Airport TV'nin genç ve başarılı Ana Haber spikeri Nilay Morgül, dünyaevine giriyor, hem de çok ilginç ve sürpriz bir törenle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Havacılık sektörünün yakından tanıdığı Airport TV Haber Müdürü ve AirportHaber yazarı Murat Herdem, ilginç bir törenle hayatını Airport TV Ana Haber spikeri Nilay Morgül ile birleştiriyor.

Bugüne kadar televizyon ekranlarında birbirinden ilginç evlilik törenlerine tanıklık ettiniz. Kimi metrelerce yüksekte bir paraşütte, kimi de denizin metrelerce altında, birlikte bir hayata adım attı. Ancak bu diğerlerinden biraz daha farklı... Çünkü zaman zaman o ilginç evlilik haberlerini veren iki televizyoncu, bu kez kendileri ilginç bir törenle dünya evine girecek.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal'ın şahitlik yapacağı nikah Airport TV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Nikahı, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay yine canlı yayında kıyacak.

Saat 20:00'de kamera karşısına geçecek olan Ana Haber spikeri Nilay Morgül, önce gelinliğiyle haberini sunacak daha sonra ise stüdyodaki konuklara dönecek ve Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek olan ilginç nikah törenine geçilecek.

Havacılık sektöründen de birçok ismin katılacağı tören, diğer davetliler tarafından Küçükçekmece Belediyesi nikah salonundan da canlı olarak izlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*