Gelinlikle veda

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Bir trafik magandasının aramızdan aldığı dünya güzeli Şebnem, dün gelinliğiyle toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hızla gelip iki kızı altına aldı. Cansu yaralandı, Şebnem oracıkta can verdi.

ÜNİVERSİTEYE GİDECEKTİ

ŞEBNEM dün son kez eller üstündeydi. Annesi, babası, arkadaşları ona, o da hayata doymamıştı. Gelinlik giyecekti. Olmadı. Annesi gelinliğini kızının tabutuna giydirdi. Sarıldı, öptü, kokladı; sonra onu kara toprağa uğurladı.

Şebnem uğurlandı

İstanbul'da aşırı süratli bir otomobilin altında kalan talihsiz genç kız, dün gözyaşlarıyla uğurlandı. Hayallerine kavuşamadan ölen kız, herkesi yasa boğdu.

Durakta minibüs bekliyordu

İstanbul'da bir otomobilin çarpması sonucu ölen Fatma Şebnem Musluoğlu'nun cenazesi, gözyaşları arasında toprağa verildi. Üniversiteye hazırlanan Cansu Gündoğdu ile çocukluk arkadaşı Fatma Ş. Musluoğlu'nu ayıran kaza, önceki gün yaşandı. Ümran Yıldırım yönetimindeki otomobil, 4. Levent otobüs durağı önünde minibüs bekleyen iki arkadaşa çarptı. Musluoğlu olay yerinde yaşamını yitirirken, arkadaşı Gündoğdu ise hastanede tedavi altına alındı.

Feryatlar yürek dağladı

Kazada yaşamını yitiren Musluoğlu'nun cenazesi, dün Adli Tıp Morgun'dan alındıktan sonra Okmeydanı Halide Edip Adıvar Camii'ne getirildi. Kızının gelinliğe sarılı tabutunun başından ayrılmayan anne Birsen Musluoğlu'nun gözyaşları kurumadı. Acılı babanın gömleğinde, önceki gece morgda sarıldığı yavrusunun kanı vardı. Musluoğlu'nun naaşı, omuzlar üzerinde taşınan tabutu ile evinin önünden mezarlığı götürülerek defnedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious