Genç başkana son görev

Genç başkana son görev.11511
  • Giriş : 23.03.2009 / 20:28:00
  • Güncelleme : 23.03.2009 / 23:24:37

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Antalya'nın Manavgat ilçesi Oymapınar beldesinin Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı 35 yaşındaki Mehmet Bozkurt, defnedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bozkurt için Oymapınar Merkez Camisinde cenaze namazı kılındı. Cenaze, namazın ardından, Oymapınar Belde Mezarlığı'na toprağa verildi.

Cenaze törenine Bozkurt'un yakınları, TBMM Başkan Vekili MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Antalya Milletvekilleri Abdurrahman Arıcı, Atila Emek, Mehmet Günal, Hüseyin Yıldız, Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Akşener, cenaze töreninde fenalaşan Bozkurt'un annesini sakinleştirmeye çalıştı.

Rahatsızlanarak Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılan Belediye Başkanı Mehmet Bozkurt'un beyin kanaması geçirdiği tespit edilmiş ve Antalya Araştırma ve Eğitim Hastanesine sevk edilmişti. 35 yaşındaki Bozkurt, burada yaşamını yitirmişti.

Henüz 25 yaşındayken 1999 seçimlerinde Anavatan Partisi'nden belediye başkanı seçilen ve Türkiye'nin en genç belediye başkanı olan Mehmet Bozkurt, 2004 seçimlerinde AK Parti'den aday olmuş ve yüzde 49 oy alarak ikinci kez Oymapınar Belediye Başkanlığına seçilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*