Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Antalya'da başlıyor

Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Antalya'da başlıyor.10551
  • Giriş : 03.03.2011 / 13:16:45

Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 4 - 6 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu'nda yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası 4 - 6 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu'nda yapılacak. Müsabakalara Türkiye'nin çeşitli illerinden 800'den fazla güreşçi katılacak.
    Şampiyona öncesi Antalya Sealife Otel'de basın toplantısı düzenleyen Güreş Federasyonu Başkan Vekili Veysel Dalmaz, bu organizasyonun Antalya'nın tanıtımında katkı sağlayacağını söyledi.
    Antalya Bölgesinin yağlı güreş ve Kırkpınar alanında olmazsa olmaz illerden biri olduğunu ifade eden Dalmaz, ancak daha çok kulübün minder güreşine çekilmesi gerektiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili Mehmet Küçükgüngör de önemli organizasyonların Antalya'da olmasından ve dünya şampiyonası güreşçilerini turizmin başkentinde ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi.
    Basın toplantısına Güreş Federasyonu Başkan Vekili Veysel Dalmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Küçükgüngör'ün yanı sıra Spor Şube Müdürü Mehmet Ünlü, Güreş Il Temsilcisi Ramazan Papıl, Kırkpınar Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil de katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*