Genç Fenerliler Filistin için yürüyor

Genç Fenerliler Filistin için yürüyor.10436
  • Giriş : 01.01.2009 / 23:33:00
  • Güncelleme : 01.01.2009 / 23:35:34

İsrail'in masum Filistin'e insanlık dışı saldırısı Türkiye'de büyük tepki çekerken Genç Fenerbahçeliler büyük gösteriye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe taraftar grubu Genç Fenerbahçeliler, Filistin'e karşı duyarsız kalınmadığını göstermek için 4 Ocak'ta büyük bir gösteriye hazırlanıyor.

Grubun taraftar sitesinden şu açıklama yapıldı:

4 Ocak 2009 Pazar günü İstanbul Çağlayan Meydanı'nda düzenlenecek olan "Filistin'le Dayanışma" Mitingi'ne, Filistin'de katledilen masum kardeşlerimizin sesini duyurmak, Filistin halkına yapılan haksızlıklara, zulme ve soy kırıma karşı tepkimizi göstermek amacıyla Genç Fenerbahçeliler olarak organizasyon düzenliyoruz.

Anadolu Yakası'ndan Kadıköy Salı Pazarı, Bağlarbaşı ve Pendik'ten, Avrupa Yakası'nda Yenibosna, Camlıkahve, Kurtuluş, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Bakırköy ve Küçükçekmece'den Çağlayan'a otobüsler kaldırılacaktır. Otobüslerin kalkış yeri ve saati hakkında ayrıntılı bilgi için 0 536 878 19 07 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Futbolun sadece Futbol olmadığını göstermek için bu anlamlı protestoya Çarşı ve Ultraslan gruplarının da destek vereceği öğrenildi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*