Genç kaleci için iki kulüp devrede

Genç kaleci için iki kulüp devrede.17476
  • Giriş : 22.06.2009 / 15:19:00

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Denizlispor'un ümit milli kalecisi Cenk Gönen için bu kez Fenerbahçe devreye girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı lacivertli yöneticilerin Başkan Ali İpek'le görüşerek Cenk'in 2 milyon Euro olarak açıklanan bonservis ücretinde indirim istediği öğrenildi.

Denizlispor yönetiminin Cenk ve Çağlar'ın transferinde tam yetki verdiği Başkan İpek, "İki oyuncu için de ciddi teklifler alıyoruz. Kulübümüzün ve futbolcuların çıkarları doğrultusunda en doğru kararı vereceğiz" dedi. Çağlar için yurt dışından da bazı kulüplerin devrede olduğunu belirten Başkan Ali İpek, "Bu oyuncuları mutlak satmak gibi bir niyetimiz yok. Değerini bulmalan hiçbir futbolcumuzu vermek niyetinde değiliz" şeklinde konuştu.

Bu arada 26 Haziran'da top başı yapacak yeşil siyahlı ekipte takviye çalışmaları devam ediyor. Bu hafta önemli gelişmeler olacağını belirten Ali İpek, "Söz aldığımız futbolcular var. İmza attıramadığımız için isim açıklayamıyoruz. Taraftarlarımız endişe etmesin. Boş durmuyoruz" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*